Informace/Informácie - Aviation Expo Austria

Direkt zum Seiteninhalt

Informace/Informácie

AUSSTELLER

Tam, kde se setkávají odborníci na leteckou přepravu, nemůžete chybět!      

Akci Austrian AIRFEST navštíví i v tomto roce opět mnoho pilotů a fanoušků leteckého sportu. V letech 2017 a 2018 navštívilo veletrh
Austrian AIRFEST přes 40 000 nadšených návštěvníků na více než 100 000 m² výstavní plochy.

V roce 2019 se bude v rámci akce Austrian AIRFEST konat poprvé také veletrh AVIATION EXPO AUSTRIA. Tématem veletrhu jsou jedno- a dvoumotorová letadla, vírníky, paraglidingová křídla, vzdělávací programy, vybavení a příslušenství. Kromě výstavních míst v hangárech a velkoprostorových stanech můžete své létající stroje prezentovat i venku v akci. Volně podle hesla TRY-FLY-BUY“.

Nenechte si ujít největší akci v oblasti civilního letectví v Rakousku!

Mezinárodní hosté
Letiště Vöslau LOAV se nachází v centru oblasti, kde se potkává 5 zemí: Rakousko, Česko, Slovensko, Maďarsko a Slovinsko. Kromě odborných zájemců a pilotů z Rakouského aeroklubu a členů Aircraft Owners and Pilots Association očekáváme také členy více než 800 leteckých klubů v Rakousku a sousedních zemích.

Z místa konání budou informovat i novináři.
Z místa konání připravuje zprávy mnoho médií. Očekáváme, resp. již jsou akreditováni: aerokurier, flieger Magazin, Flügel das Magazin stejně jako některá on-line média a televizní stanice.

Zavolejte nám ihned nebo nám zašlete e-mail a zajistěte si některé z nejlepších výstavních míst za výhodnou cenu „Early Bird“! Těšíme se na Vás!


Zurück zum Seiteninhalt